На Косівщині відремонтують дорогу місцевого значення

 • 20 жовтня 2017 року на території Косівського району з робочим візитом перебував голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та його перший заступник Василь Гладій.

  Керівництво обласної ради спільно з очільниками Косівської районної ради Павлом Ванджураком та Володимиром Петричуком здійснили об’їзд тих об’єктів на території Косівщини, в які інвестувались кошти з обласного бюджету. Робоча поїздка почалась з візиту у село Хімчин та з ознайомлення з результатами реалізації проектів-переможців V, VІ обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, пов’язаних з капітальним ремонтом будинку культури у с.Хімчин. Також у Хімчині оглянули стан справ з перекриттям Хімчинської ЗОШ І-ІІІ ст., де роботи проводились влітку цього року за кошти субвенції з обласного бюджету у розмірі 1 млн.100 тис.грн.

  Крім того, керівництво обласної та районної ради обговорило перспективи на наступний рік у плануванні спільних фінансових ресурсів для вирішення важливих соціально-економічних питань на Косівщині. Зокрема, відзначили необхідність здійснення капітального ремонту дороги місцевого значення у селі Хімчин, де створені передумови для релігійного і духовного туризму, пов’язаного з постаттю Патріарха Володимира Романюка.

  Підсумки робочого візиту керівників Івано-Франківської обласної ради підвели під час зустрічі з депутатами, керівниками підприємств, установ, організацій, місцевих рад району у сесійній залі адміністративної будівлі районної ради. Зокрема, Олександр Сич відзначив, що впродовж останніх трьох років завдяки злагодженій співпраці депутатів обласної ради вдалося суттєво збільшити фінансовий ресурс з обласного бюджету на потреби Косівщини. Якщо у 2015 році ця цифра становила 5,5 млн.грн, у 2016 році – 17,1 млн.грн, то вже впродовж 2017 року маємо більше 24 млн.грн., залучених на соціально-економічний розвиток населених пунктів Косівського району, відновлення інфраструктурних об’єктів, вирішення нагальних потреб загальноосвітніх навчальних закладів тощо.

  Раніше “Галицький кореспондент” писав що у Косові відкрилась перша виставка 75-річного художника.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!