На мешканців Прикарпаття склали понад 22 500 постанов за відсутність масок

 • На Івано-Франківщині правоохоронці продовжують роботу щодо дотримання карантинних обмежень.

  Поліцейські та представники Держпродспоживслужби у складі мобільних груп продовжують перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України та області гострої респіраторної хвороби COVID-19., пише «Галицький кореспондент» із посиланням на поліцію області.

  За результатами проведених перевірок із часу запровадження карантинних обмежень на території Прикарпаття поліцейські виявили понад 1700 порушення запроваджених обмежувальних заходів, передбачених частиною 1 статті 44-3 КУпАП.

  Працівники поліції склали відповідні протоколи: 374 на водіїв маршрутних транспортних засобів, вісім на пасажирів маршруток, 260 на приватних підприємців, 540 на працівників підприємств, установ, організацій, 523 на фізичних осіб.

  Крім того, за ігнорування маскового режиму працівники поліції винесли на громадян понад 22 500 постанов за частиною 2 статті 44-3 КУпАП.

  Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 000 до 34 000 гривень і на посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

  До теми: Івано-Франківщина повертається у “помаранчеву” зону карантину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!