“На межі”: Ольга Андріяшко презентувала свою першу збірку поезій

 • У підземному переході «Ваґабундо» 16 серпня відбулась презентація поетичної збірки-розмови “На межі” Ольги Андріяшко.

  Ольга Андріяшко – франківська освітянка, журналістка, тренерка з творчого письма та керівниця жіночої студії “Натхнення”, розповідає про дорогу до своєї першої збірки, як про дуже цінну мандрівку, яка дала можливість багато усвідомити, пережити, відчути. Каже, що для неї вірші –  насамперед про чесність та щирість.

  “Вірші – це як рентген моєї душі. Я пишу про чоловіка і жінку, пишу про те, що відчуває жінка в цих стосунках. Пробую знайти слова цим станам і відчуттям: коли вона в кризі, в радості чи щасті. У насолоді, в стані любові до себе і життя”, – говорить авторка.

  Кожен вірш у збірці супроводжують чорно-білі світлини, створені івано-франківським фотографом Дмитром Петриною, що брав безпосередню участь у процесі. Петро зізнався, що це перший досвід роботи з письменницею, тож цікавим було добирати до поезії відповідну фотографію, що доповнювала б її і відображала сенс.

  Також презентація була доповнена аудіозаписами поезій, читанням їх вживу та привітаннями знайомих поетеси. Наприкінці всіх гостей запросили витягнути своє слово-підказку, адже збірка є своєрідним поетичним оракулом, кожна назва вірша має слово-ключ, відповідь на певнипй запит читача.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, керівниця гуртка журналістики та літературної майстерності Ольга Андріяшко Міського центру дитячої та юнацької творчості перемогла у номінації «Оповідання для дошкільнят». Її твір «Соломійка в Країні Загублених Ґудзиків» став найкращим з-поміж сотні інших конкурсних робіт.

  Юлія Метенько

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!