На міському кладовищі Івано-Франківська виділили окрему алею для поховання загиблих воїнів

 • На міському кладовищі у Чукалівці поблизу Івано-Франківська виділили окремий сектор для могил загиблих бійців у російсько-українській війні.

  Наразі там поховали дев’ять воїнів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  Про це “Суспільному” розповів директор “Міської ритуальної служби” Андрій Хруник.

  “Ми виділили окрему алею для захисників, які загинули за Україну. За потреби її можна розширити. Але маємо велику надію, що тієї ділянки вистачить”, — каже Андрій Хруник.

  Він пояснює, що рішення про окремий сектор під поховання зумовлене тим, що на Алеї Слави, де ховали учасників АТО, занадто мало місця. Можливості її розширити немає.

  “Коли почалася війна, ухвалили рішення про виділення більшої ділянки. Алея розташована попри центральну дорогу. Там і ховаємо військових. Ми її впорядкували, наскільки змогли. Облаштували доріжки, посадили туї, плануємо встановити флагштоки”, — розповідає директор ритуальної служби.

  І додає, що місто забезпечує весь процес поховання, транспортування й атрибутику.

 • “Міський голова і військовий комісаріат не може вказувати родичам. Місто запропонувало такий варіант. Більшість тих, хто проживає в Івано-Франківську, погодилися, щоб поховали воїнів на Алеї. Однак першочерговою є думка родини”, — каже Андрій Хруник.

  З його слів, від початку повномасштабної війни в Івано-Франківській громаді поховали 19 воїнів. 11 з них — на міському кладовищі у Чукалівці, вісьмох — у селах громади.

  До теми: Отримав смертельні поранення: на війні з росією загинув захисник з Городенківщини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!