На Надвірнянщині буде п’ять об’єднаних територіальних громад

 • 27 листопада у Надвірній під орудою заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулася зустріч з питань розроблення проектів змін Перспективного плану формування територій громад області.

  В обговоренні взяли участь спеціалісти профільних структурних підрозділів ОДА, експерти, сільські, селищні голови та голови ОТГ, депутати місцевих рад та представники громад Надвірнянщини.

  На засіданні розглянули зміни до Перспективного плану формування територій громад області, який був розроблений у 2015 році регіональною робочою групою спільно з експертами, об’єднаннями органів місцевого самоврядування та з врахуванням думки місцевих громад.

  «Підготовка цих змін є компромісом. Ми орієнтовані на добровільне об’єднання. Первинним для нас є почути думку громад, доки ми не перейшли до другої фази формування ОТГ. Ми готові до обговорення проекту цього плану та його доопрацювання», – наголосила Світлана Онищук.

  Згідно з оновленим Перспективним планом формування територій громад Івано-Франківської області у Надвірнянському районі буде п’ять спроможних об’єднаних територіальних громад. Створюючи цю модель, експерти керувалися методикою формування спроможних територіальних громад.

 • Світлана Онищук подякувала присутнім за участь в обговоренні змін проекту Перспективного плану та відзначила важливість діалогу з громадами Надвірнянщини. За підсумками наради міжвідомча регіональна робоча група напрацює пропозиції про зміни, які розгляне Кабінет міністрів України.

  Нагадаємо, Кабмін “забув” про шість ОТГ Прикарпаття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!