На Надвірнянщині школярі записали звернення до влади

 • 430 учнів Чорнопотоківського ліцею досі навчаються у старих, ледь пристосованих до освітнього процесу будівлях. Кілька поколінь місцевих мешканців мріють про нову школу.

  Будівництво нового корпусу розпочали ще у вересні 2015 року. Запланували, що буде 14 кабінетів. Але через постійний брак фінансування будівництво йде мляво, а часом і зовсім завмирає. Торік люди взялися самотужки добудовувати школу, після чого будівництво «розморозили».

  Нині, як з’ясував «ГК», вдалося майже завершити будівництво третього поверху, закуплено частину матеріалів на дах. Поки що з обласного бюджету та бюджету Делятинської ОТГ на 2019 рік виділено 600 тисяч гривень. Для повноцінного продовження будівельних робіт цієї суми недостатньо. Тож, учні ліцею вирішили записати звернення до влади.

  У кількахвилинному ролику діти розповідають про своє село та власні досягнення. «Лише цього навчального року ми вибороли на районному рівні 22 призових місця з предметних олімпіад. А ще послухайте, як ми вміємо грати на народних музичних інструментах», — акцентують ліцеїсти, після чого демонструють, у яких приміщеннях навчаються.

  «Цей корпус збудовано ще за часів Австро-Угорщини на початку ХХ століття… А це —  наш центральний корпус, значна його частина дерев’яна і тут ще навчалися наші дідусі і бабусі… Ми вчимося у приміщенні сільської ради… А нам залишилося приміщення колишнього будинку вчителів, де  нам дуже тісно…» — показують діти. Зрештою вони просять владу та всіх небайдужих допомогти їм здійснити мрію.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!