На Надвірнянщині укріплюють берег дороги, частину якої зруйнувала стихія

 • Ремонт моста у напрямку села Битків триває. Про це сьогодні, 17 жовтня, повідомили в Надвірнянській районній адміністрації.

  Заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик ознайомився з ремонтними роботами, які тривають на Битківському мості. Він обговорив це спільно з першим заступником голови РДА Богданом Зеленчуком, начальником відділу будівництва РДА Богданом Чіхом, в.о. директора ДП “Дороги Прикарпаття” Андрієм Сазоновим та сільськими головами Биткова і Пньова.

  Зазначається, що роботи проводяться згідно з проєктом “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на річці Бистриця Надвірнянська в селі Пнів”. Кошторисна вартість об’єкту становить 1 млн. 497 тис. гривень.

  Богдан Зеленчук проінформував про готовність до використання коштів, укладання договорів на виконання відновлювальних робіт:

  “Ми активно працюємо над тими завданнями, які поставлені, докладаємо максимум організаційних зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для якісного та вчасного використання цього фінансового ресурсу, необхідного для ліквідації наслідків стихії”, – підкреслив посадовець.

  Замовником виступає відділ будівництва Надвірнянської райдержадміністрації, а виконавцем є ТОВ «Будівельна компанія «Гранд Буд».

 • Роботи по укріпленню лівого берега річки розпочали 11 жовтня згідно з графіком. Для здійснення берегоукріплення, тут тимчасово відвели русло річки та завезли негабарит. Після того як береги будуть укріплені, планується ремонт під’їзної дороги до моста.

  Більше про історію цього моста читайте у нашому матеріалі: “Довга дорога із Биткова”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!