На Надвірнянщині відкрили вже п’ятий спортивний майданчик зі штучним покриттям

 • Вчора, 20 жовтня, у селі Фитьків Надвірнянського району відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям.

  «Цього року ми відкриваємо вже п’ятий спортивний майданчик на Надвірнянщині. Зробити це вдалося завдяки злагодженій роботі обласної та районної влади, а також громади села. Переконаний, що подібні об’єкти є невід’ємною складовою фізичного розвитку дітей. Тож віднині учні Фитьківської школи зможуть активно тренуватися та покращувати власне здоров’я», – зазначив Олег Гончарук, голова Івано-Франківської облдержадміністрації, повідомляє прес-служба Івано-Франківсткої ОДА.

  За словами вчителя фізичного виховання навчального закладу Миколи Михайлюка, цього року команда дівчат школи виборола перше місце із футболу на змаганнях районного рівня. Хлопчики зайняли почесне четверте місце. Тож відкриття спортивного майданчика стане у нагоді не лише задля проведення занять із фізичного виховання, й  футбольних ігор.

  Зазначимо, що у школі навчаються близько трьох сотень учнів. З нагоди відкриття від обласної та районної влади, а також благодійників гравці футбольних команд отримали нову спортивну форму та інвентар. Окрім того, для освітлення майданчика меценати подарували енергозберігаючі світильники.

  До теми: На Тлумаччині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!