На незаконну забудову біля міського озера знову не допустили перевірку

 • Інспектори обласного управління державної архітектурно-будівельної інспекції 2 лютого вдруге вийшли з перевіркою на самовільне будівництво по Мазепи, 144, що біля міського озера.

  «Вимоги припису забудівник не виконав: нас не допустили до об’єкту, документи на будівництво не пред’явили, будівельні роботи продовжувались», – повідомив Кирило Іванюк, заступник начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області.

  Фото Ольга Семеренко і Вова Засідко
  Фото Ольга Семеренко і Вова Засідко

  Нагадаємо, на території колишнього ДОСААФу (тепер – ГО «Товариство сприяння обороні України) вирили котлован і обнесли будівельним парканом. Інспектори архбудконтролю відвідали проблемний об’єкт з перевіркою минулого місяця, і також не змогли з’ясувати, хто і що будує, адже забудівник відмовився від спілкування і не надав ніяких дозвільних документів. У департаменті містобудування та архітектури стверджують, що на цей об’єкт містобудівні умови та обмеження не видавали. В архбудконтролі дозвільних документів на будівництво також не реєстрували.
  Після першої перевірки інспектори ДАБІ видали забудівнику припис про припинення будівельних робіт, але 2 лютого будівельні роботи тривали.

  «Був складений ще один акт і протокол за невиконання припису. 5 лютого винесуть постанову про адміністративне правопорушення, після чого ми будемо звертатися до суду з вимогою зупинити будівельно-монтажні роботи і повернути земельну ділянку до попереднього стану, тобто закопати котлован», – запевнив Кирило Іванюк.

  Нагадаємо, що у Франківську депутат Андріан Волгін вимагає роз’яснень щодо будівництва на міському озері.

  Ми вже писали, що архбудінспекцію не допускають на самовільне будівництво біля міського озера.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!