На обслуговуванні доріг Івано-Франківська розкрадається 80 відсотків бюджетних коштів, – Олександр Шевченко

 • На зустрічі з виборцями, яка відбулася нещодавно в Івано-Франківську, народний депутат України Олександр Шевченко у відповіді на запитання щодо ремонту доріг в місті Івано-Франківську висловив переконання, що на обслуговуванні міських доріг розкрадається до 80% коштів, повідомляє кореспондент “Фіртки“.

  Народний депутат розповів, що фірма ПБС, яка виконує ремонт вулиць Набережна імені Василя Стефаника та Тичини, за власні кошти і обслуговує ці дороги.

  NkSmNAhkoCk

  «За Набережною ми постійно доглядаємо – миємо, чистимо, прибираємо – хочемо нарешті суспільству показати, скільки реально коштує якісне обслуговування доріг. Бо саме на цьому великі гроші й крадуться. Вже зараз ми можемо порівняти і оцінити, що неефективні комунальні підприємства, на які ще й виділяються багатомільйонні суми з бюджету громади Івано-Франківська під виглядом поповнення Статутних фондів, неефективно використовують або ж і розкрадають величезні кошти. Мова йде про чи не 80 відсотків розкрадання. Ми проведемо повний аналіз і надамо громаді реальні цифри з досвіду. Це та річ, яку треба знищити й забути», – переконаний Олександр Шевченко.

  «Обслуговування доріг – це небачене джерело розкрадань, адже за кілька днів, коли списуються кошти вже не зрозуміло – чи реально чистили дорогу, чи мили, чи посипали? Контролю немає, більше того, якщо оцінити суми, які ми витрачаємо на обслуговування Набережної, (зауважу – яка завжди після снігопаду до ранку біла вже вичищеною, на відміну від інших доріг міста, що обслуговуються комунальними підприємствами за кошти платників податків), і суми, які витрачаються цими комунальними підприємствами, то різниця величезна, – в рази!», – розповідає народний депутат.

  Нагадаємо, що “Я буду наполягати на тому, щоб більшу частину коштів спрямувати на будівництво доріг”, – Шевченко.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!