На огорожі Палацу Потоцьких розмістився фотопроєкт про сьогодення Харкова

 • Перехожі мають змогу побачити світлини сьогодення міста-героя – Харкова. Як нагадування про те, що Івано-Франківськ став прихистком та міцним тилом для міст, що опинилися на передовій російсько-української війни. І надійно тримають оборону.
   
  Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Палацу Потоцьких “Простір Інноваційних Креацій “Палац”. 
   
  Автором фотовиставки є Павло Дорогой – фотограф і режисер-документаліст. Він фіксує фотоб’єктивом війну в Харкові з перших днів повномасштабного вторгнення росії.
   
  Фотопроєкт «У моїй кімнаті» крупним планом показує війну через зруйновані інтер’єри українців, які ще вчора жили звичним життям. На світлинах фіксується час, який зупинився 24 лютого. Мільйони людей або покинули свої будинки, або загинули від уламків снарядів, авіабомб, скла чи бетону.
   
  “Люди помирають, але їхні речі продовжують жити. Звичайні речі з повсякденного життя здобувають новий сенс і розповідають про життя до війни”, – йдеться у повідомленні.
   
  Павло Дорогой зазначає, що цей фотопроєкт – дуже особистий погляд на наслідки російського вторгнення та окупації. Речі, що проступають крізь пил, кров і уламки, малюють портрети своїх власників. Ці люди розмовляють з нами через простір, час і навіть смерть, кожен твір розповідає історію особистої трагедії.
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!