На парад до Дня Незалежності залучать техніку із заводів і резерву

 • Для військового параду з нагоди Дня Незалежності України залучать модернізовану військову техніку з заводів і резерву Міністерства оборони України.

  Про це на брифінгу сказав речник Міністерства оборони України Олексій Чернобай, передає кореспондент УНН.

  О.Чернобай наголосив, що техніка, яку залучать на параді, це не техніка із зони АТО.

  e7a221d70a95a04d3b07e2f7201f72f0a8ce020d

  “Військова техніка, що залучена до заходів, це модернізована техніка, що надійшла з заводів та техніка, що знаходилася у створеному у Міністерстві оборони резерві. Після параду всі зразки техніки та озброєння будуть передані в частини та підрозділи ЗСУ”, – наголосив він.

  “Міністерство оборони проводить підготовку військ до параду з нагоди 25-ої річниці Незалежності України. В урочистостях візьмуть участь понад 4 тис. представників ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, Нацполіції, а також понад 200 одиниць військової техніки”, – сказав він.

 • О.Чернобай розповів, що на сьогодні понад 2,5 тис. військовослужбовців ЗСУ, визначених для участі в параді, проводять необхідні тренування в Київському, Васильківському, Білоцерківському та Гончарівському гарнізонах.

  “Вперше в історії цього року участь у параді візьмуть участь резервісти, які входять до складу стратегічного резерву ЗСУ, створеного на випадок загострення ситуації з метою посилення українського війська”, – зазначив речник Міноборони.

  Нагадаємо, у Києві на параді показали нову військову форму.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!