На пішохідному переході біля школи на Коломийщині встановили макети школярів

  • Школярі початкової школи Коломийщини сіли за парти. А от старша школа поки продовжить дистанційне навчання. У П’ядиках до школи прийшли майже 100 відсотків учнів.

    Отримали вони ще й подарунок від місцевої громади – макети школярів, які поставили на пішохідному переході біля школи. Це спільний проєкт місцевої Асоціації соціально-економічного розвитку населеного пункту та випускниць Академії успішних жінок, пише “ТРК РАІ”.

    На думку авторів проєкту, це покликано привернути увагу водіїв до пішохідних переходів. Втім, франківські фахівці з комунального департаменту свого часу заявляли про небезпеку таких “дяпчиків” – адже водії до них звикають, і можуть не зауважити справжню дитину.

    Директор навчального закладу зауважив, що це доволі цінний подарунок, адже ціна одного макету 10 тисяч гривень. А ще він зазначив, що школа нарешті ожила, а цього чекали, як вчителі, так і діти.

  • Ситуація із захворюваністю на Коломийщині стабілізувалася, тому вчителі певні, що вже з наступного понеділка і старші учні сядуть за парти в ліцеї.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!