На початок вистачить: у Франківську комунальники майже готові до зими

 • В Івано-Франківську активно готуються до зими — розплачуються з боргами та закуповують відсів й пальне для обслуговування міста.

  Нагадаємо, що франківське підприємство “Муніципальна дорожня компанія”  не могло розплатитись за куплені сіль та пальне. Було мало гранітного відсіву та критичний запас пального.

  Директор підприємства Віталій Бурко каже, що підприємство вже сплатило частину боргу, тому гранітний відсів везуть. 

  “Заплатили приблизно один мільйон 700 тисяч гривень тих коштів, які боргували. Однак це ще не все. А решту боргу будемо потрохи віддавати. Те що було критично — вже закрили”, – розповідає Бурко. 

  Купило КП “МДК” півтори тисячі тонн відсіву, вартість якого 800 тисяч гривень. Станом на сьогодні, вагони прибули до Івано-Франківська, а завтра їх будуть розвантажувати. 

  “Не знаємо, чи вистачить цього на зиму. Залежить від того, якою вона буде. На перший час стане точно, а потім будемо дивитися по ситуації”, – додає директор підприємства. 

  Крім того, на підприємстві є ще чотири тисячі тонн солі — її закупили ще весною.

  Щодо пального — його підприємство взяло у талонах.

  “Уклали договір, і переможець тендеру дає нам талони, у яких вказано кількість літрів. Талон на заправці заміняють гроші. Біди нема, на початок стане, а потім докупимо”, – говорить Віталій Бурко. 

  Нагадаємо, франківське підприємство шукає працівників – зарплата від 7 до 10 тисяч на руки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!