На Прикарпатті 17 працівників колонії притягнули до дисциплінарної відповідальності

На Івано-Франківщині за втручання прокуратури 17 працівників виправної колонії притягнуто до дисциплінарної відповідальності за порушення прав засуджених.

Так, за результатами проведеної у лютому комплексної перевірки із залученням контролюючих органів, Коломийською місцевою прокуратурою спільно з прокуратурою області в одній із виправних колоній виявлено низку порушень прав в’язнів посадовими особами адміністрації установи. Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Івано-Франківської області.

Зокрема, адміністрація закладу не дотримується умов тримання засуджених, які перебувають у дільницях соціальної реабілітації, не забезпечує належний режим та рівень безпеки установи. Також виявили низку порушень у сфері додержання законів про працю, пожежну безпеку, земельного та іншого законодавства.

На усунення вказаних порушень місцева прокуратура внесла шість документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких притягнули до дисциплінарної відповідальності 17 посадових осіб адміністрації установи. Робота на цьому напрямку триває.

Читайте також: франківська прокуратура вимагає повернути у державну власність землю вартістю 52 мільйонів гривень.

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!