На Прикарпатті 19 мобільних груп стежитимуть за дотриманням карантину

 • Прикарпатські правоохоронці вживають превентивних заходів щодо дотримання карантинних обмежень.

  На території Івано-Франківської області наразі встановлений “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Через це поліцейські проводять профілактичні рейди, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби, пише «Галицький кореспондент» із посиланням на поліцію області.

  Наразі створено 19 мобільних груп з числа поліцейських, працівників Держпродспоживслужби та представників органів місцевого самоврядування.

  Вказані мобільні групи здійснюють перевірку дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання, а саме: розважальними закладами, закладами харчування та торгівлі.

  Зокрема, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, з 21 жовтня на території Івано-Франківської області діятимуть нові карантинні обмеження щодо здійснення міжрегіональних перевезень.

  Створені мобільні групи перевірятимуть водіїв, екіпаж та пасажирів міжобласних сполучень на наявність одного з документів, що засвідчують їхню COVID-безпечність, а саме:

  – документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

  – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях;

  – негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу “Дія”;

 • – негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

  Загалом від початку запровадження карантинних обмежень правоохоронці склали 1528 адміністративних протоколів за ч.1 ст. 44-3 КУпАП та винесено 17 428 постанов про порушення маскового режиму за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.

  Читайте також: В Україні 16 областей відповідають “помаранчевій” зоні карантину – МОЗ

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!