На Прикарпатті 25 сімей учасників АТО отримали пільгові кредити на житло

 • Сьогодні, 21 лютого, в Івано-Франківську відбувається засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

  Одним з питань порядку денного стало “Про виконання регіональної цільової програми розвитку молодіжного житлового будівництва в області на 2013-2017 роки”.

  Як стало відомо, за ці роки в рамках реалізації програми 63 сім`ї та одинокі молоді громадяни вирішили свої житлові проблеми. За залучені кошти в обсязі 37,2 млн гривень (з яких кредитні кошти бюджетів різних рівнів – 25,3 млн гривень) придбано 4,9 тис. кв. метрів житла загальною вартістю 36,6 млн гривень.

  Також за цей час збудовано та введено в експлуатацію 15 багатоквартирних житлових будинків загальною кількістю 1002 квартири, з яких частка за рахунок програми кредитування молодих сімей становить 32 квартири.

  Впродовж 2016-2017 року 25 сімей учасників АТО отримали пільгові довготермінові кредити на будівництво (придбання) житла загальною вартістю 17,15 млн грн, з яких кошти обласного бюджету становлять 12,03 млн гривень. При цьому 9 сім`ям із числа атовців надано пільги при поверненні кредиту у розмірі 25 % чи 50 %, залежно від кількості дітей у сім`ї. Сума зазначених пільг становить 1,3 млн гривень. Окрім того, 11 сімей учасників АТО користуються пільговими кредитами.

  Читайте також: Сонце, вітер, біомаса: як Прикарпаття може стати енергонезалежним

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!