На Прикарпатті 43 школи не мають укриття

  • На нараді з головами районних військових адміністрацій та територіальних громад Прикарпаття заслухали питання з укриттями у закладах освіти області.

    «З 1187 закладів освіти наявне укриття у 1163. Всі заклади вищої, фахової передвищої, професійної освіти 100% облаштовані укриттями. На проведення будівельних робіт та оснащення укриттів закладів загальної середньої освіти з обласного та бюджетів територіальних громад Прикарпаття торік виділено понад 70 млн грн. За ці кошти в укриттях проведено капітальні ремонти та обладнано їх вентиляцією, лавками, стільцями, партами, біотуалетами тощо. Понад 20 млн гривень виділено з державної субвенції для облаштування укриттів цього року. У результаті проведення ремонтних робіт буде збільшена кількість місць в укриттях закладів загальної середньої освіти до 3000. Потребують будівництва, реконструкції та капітального ремонту укриття у 43 закладах загальної середньої освіти», – зазначила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА.

    Нагадаємо, укриття одного з Коломийських коледжів визнали найкращим в області. До повномасштабного вторгнення в укритті повинен був бути заклад громадського харчування, втім зараз тут студенти ховаються під час повітряної тривоги.

    До теми: В Україні вже 75% шкіл обладнані хоча б найпростішими укриттями.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!