На Прикарпатті багатодітна мати шиє дитячі книжки з фетру (відео)

У Зої Соловйової – шестеро дітей: найстаршій – 18, наймолодшій – 5. На Долинщину сім’я переїхала у 2014-му з Лисичанська Луганської області. Щоб утримувати сім’ю, жінка шиє дитячі книжки з фетру.

Коли приїхали на Прикарпаття, Зоя була на сьомому місяці вагітності. Після народження дочки чоловік пішов в АТО. У 2018-му році вони розлучилися, інформує Суспільне.

Коли чоловік прийшов з АТО він змінився. Його наче діти спочатку реабілітували, але, як виявилося, ні. Зайшло в такий ступор, він почав вживати (ред. алкоголь), підіймати руку, погано себе поводити. Довелося ставити крапку і не затягувати. Я намагалася йому допомогти. І психологи, і в “Карітас” намагалася його тягнути. Якраз там є така програма“, – розповідає Зоя Соловйова.

Аліменти чоловік не платить. Соціальну допомогу сім’я не отримує, оскільки втратила документи. Щоб їх поновити, потрібно їхати в Лисичанськ. Зараз сім’я живе у Слободі Долинській, Долинського району. Шиє Зоя з 2016-го року. Вчилася сама, починала з іграшок.

Коли я була малою і заміж не збиралася, казала, що дітей буде тільки двоє, а так вийшло, що дітей не двоє. Мені здається, що це якесь покликання. Люблю я дітей, тут себе відчуваю класно. Напевно, моє“, – каже Зоя Соловйова.

Більше у сюжеті – Суспільне. 

До теми: Президент відзначив франківського посадовця

Багатодітна мати Зоя Соловйова шиє дитячі книжки з фетру

Багатодітна мати Зоя Соловйова шиє дитячі книжки з фетру. У жінки – шестеро дітей: найстаршій – 18, наймолодшій – 5. На Долинщину сім’я переїхала в 2014 році з Лисичанська Луганської області.Більше дивіться тут: https://suspilne.media/37669-bagatoditna-mati-zoa-solovjova-sie-ditaci-knizki-z-fetru/

Gepostet von Суспільне Карпати am Montag, 1. Juni 2020

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!