На Прикарпатті близько сотні священиків позмагались у слаломі

 • На гірськолижному курорті «Буковель» 23 лютого відбулися лижні змагання з гігант-слалому для священиків і студентів навчальних закладів УГКЦ. Захід проходив з нагоди 150-ліття з дня народження бл. свщмч. Григорія Хомишина та 100-ліття з дня народження владики Софрона Дмитерка.

  Учасниками турніру стали близько сотні священиків та семінаристів з Івано-Франківської, Тернопільсько-Зборівської Архієпархій, Коломийсько-Чернівецької, Самбірсько-Дрогобицької та Сокальсько-Жовківської Єпархій.

  Перед самими змаганнями в парафіяльному храмі с. Поляниця Владика Йосафат Мощич, у співлужінні Кир Михаїла Колтуна, Єпископа Сокальсько-Жовківського та численного духовенства, очолив Архієрейську Божественну Літургію. Роздумуючи над Божим словом під час проповіді, Єпископ-помічник Івано-Франківський Кир Йосафат зазначив, що Господь обдарував усіх без винятку людей особливими талантами, які кожна людина має обов’язок помножити. На думку Владики священики повинні не лише давати приклад як молитися, але й як добре відпочивати і чесно змагатися. Вкінці спільної молитви Архієреї побажали учасникам наснаги та сил на боротьбу.

  Відтак розпочались власне змагання, які проходили у двох категоріях: «Священики і семінаристи після 30 років» і «Священики і семінаристи до 30 років».

  священники

  Читайте також: франківська Архієпархія УГКЦ допомогла воїнам АТО.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!