На Прикарпатті браконьєри наловили риби на понад 11 тисяч

 • Протягом 50 днів нерестової заборони рибальства на Прикарпатті (з 1 квітня по 20 травня 2019 року) держінспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля провели 88 рейдів.

  Працювати рибпатрульним доводилось і в несприятливих погодних умовах, і під час травневих паводків (коли вода у річках області піднімалась до катастрофічних рівнів), а також неповним інспекторським складом.

  В результаті вони викрили 111 порушень правил рибальства, з яких 14 грубих. Також склали 92 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (негрубі порушення правил рибальства) та 2 протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут водних біоресурсів). Крім цього, оформлено 3 акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

  За даний період на порушників накладено 11016 грн. штрафів. Нараховані збитки, завдані рибному господарству, склали 7003 грн. Під час проведення рибоохоронних заходів держінспектори вилучили 134,2 кг водних біоресурсів, з яких 20,6 кг – на ринках, а 80,0 кг – за актами безгосподарського майна.

  Також у риболовів-порушників вилучили 20 заборонених знарядь лову, вилучено один гумовий човен. До судів передано 16 справ для притягнення винних осіб до відповідальності.

 • Нагадаємо, В ЄБРР боротьбу з корупцією в Україні порівняли зі спортивною риболовлею

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!