На Прикарпатті членів ДВК вчили за допомогою гри-моделювання

Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську відбулося навчання для членів Дільничних виборчих комісій (ДВК) в тих новоутворених об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), де 24 грудня 2017 року відбудуться перші місцеві вибори.

Обиратимуть голів громад та депутатів рад Делятинської (Надвірнянський район) , Войнилівської (Калуський район) та Спаської (Рожнятівський район) об’єднаних територіальних громад.

Тренінги відбуваються у рамках проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізуються Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). Навчання провели тренери з виборчого законодавства Центру управління навчанням учасників виборчих процесів Тарас Дитко та Ігор Ткач.

Учасники навчання отримали посібники, блок-схеми, пам’ятки, календарні плани та записані програми перевірки правильності заповнення протоколів про підрахунок голосів. Для закріплення здобутих теоретичних навичок члени ДВК взяли участь в грі-моделюванні підрахунку голосів.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, 29 жовтня у восьми об’єднаних територіальних громадах на Прикарпатті відбулися перші вибори. Хоч мешканці й обирали собі голів та депутатів рад нових адміністративно-територіальних утворень, вибори характеризувалися невисокою явкою та не обійшлися без порушень, хоча й незначних.

Пропонуємо читачам ознайомитися з такими документами: посібник для членів ДВК, пам’ятка-рекомендація про людей з інвалідністю, блок-схема процедури підрахунку голосів:

 
 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!