На Прикарпатті чоловік, який зґвалтував дитину, сидітиме 10 років у в’язниці

 • Днями Калуський міськрайонний суд виніс вирок у справі щодо зґвалтування неповнолітньої.

  Справу розглядала колегія суддів у складі Якиміва Р.В., Миговича О.М., Юрчака Л.Б, пишуть на сторінці суду.

  Злочини стався у листопаді 2017 року. Обвинувачений перебував на вулиці Долинській в місті Калуші. Він йшов у напрямку залізничного переїзду неподалік кузні, де помітив малолітню. Вона несла мобільний телефон і прямувала в тому ж напрямку, повертаючись додому зі школи.

  Молодик пішов за дитиною, почав говорити з нею. Біля залізничного полотна, яке розташоване між житловими будинками на вулиці Долинська та територією Калуського машинобудівного заводу, чоловік скористався відсутністю сторонніх осіб та вирвав із рук дитини її мобільний телефон. Далі він зґвалтував малолітню.

  Під час судового засідання обвинувачений вину не визнав. Однак це повністю довели сукупністю доказів. Зокрема, показаннями потерпілої, свідків та письмовими доказами.

  Потерпіла впізнала в обвинуваченому чоловіка, який вчинив щодо неї злочинні дії, та додатково вказала, що наразі у нього змінилась борода і зачіска.

  Суд вирішив, що виправлення і перевиховання обвинуваченого можливі при ізоляції його від суспільства. Як наслідок колегія призначила підсудному 10 років позбавлення волі. Також з нього стягнуть 400 тисяч гривень моральної шкоди.

  До теми: на Прикарпатті судитимуть росіянина, який продавав наркотики

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!