На Прикарпатті 70-річний чоловік задушив свою дружину через її політичні погляди

У селі Новичка Долинського району Івано-Франківської області літній чоловік задушив свою дружину.

Вбивство трапилось 12 березня цього року. 70-річний чоловік, який працював лікарем-терапевтом, та його 81-річна дружина-пенсіонерка сиділи на кухні і пили чай, під час цього по радіо йшла передача про Надію Савченко. Він висловився з цього приводу, сказавши, що Савченко не викликає в нього довіри.

Після цього між ними виникла суперечка, в ході якої дружина почала звинувачувати свого співмешканця у відсутності в нього патріотизму, назвавши його «москалем» та сказавши, що його мама є росіянкою за національністю. Вона плюнула йому в обличчя.

Обурившись, чоловік підійшов ззаду до неї та вдарив по голові, від чого жінка впала обличчям вниз. Після цього він сів зверху на неї, взяв мотузку та накинув їй на шию і почав стискати. Коли пенсіонер повернув дружину та зрозумів, що вона на подає ознак життя, то почав робити їй штучне дихання, однак це не дало результатів – жертва померла.

Він взяв її на руки, виніс в окрему кімнату та накрив килимком. Швидку медичну допомогу чоловік не викликав, оскільки вже знав, що вона мертва. Після цього він відключив телефон дружини, щоб їй ніхто не зміг зателефонувати.

Згодом зникнення жінки виявили її подруги та родичі. Поліція, до якої вони звернулись, зібрала докази вини чоловіка та арештувала його. Пенсіонера визнали психічно здоровим. Згодом він розкаявся у скоєному.

Долинський районний суд, розглянувши всі обставини справи, виніс вирок. Наступні сім років вбивця проведе за гратами.

Читайте також: Я чула крики: В Івано-Франківську допитали свідка у справі Ельдара Астанова

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!