На Прикарпатті діагностували коронавірус у поліцейського та священника

Сьогодні, 26 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

Фахівці розповіли про двох поліцейських, щодо яких була підозра на коронавірус. Стало відомо, що в одного з правоохоронців діагноз підтвердився – він став одним з 11 людей, в яких вчора підтвердили коронавірус.

“В одного з поліцейських, які спілкувалися з померлою від коронавірусу франківкою, лабораторно підтверджено COVID-19. Його стан – середньої важкості. Коло спілкування також відоме. Проводиться дезінфекція приміщення, де перебував поліцейський”, – сказав головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук.

Інша поліцейська, яка була з ним в одній групі, отримала від’ємний результат дослідження.

“Також маємо лабораторне підтвердження діагнозу COVID-19 щодо священника з Надвірнянщини. Але в нього є покращення по стану, проводиться лікування, терапія дає позитивні результати. Останніми днями він не проводив богослужіння, але брав участь у невеликій ході”, – додав Савчук.

За його словами, проведено повну дезінфекцію приміщень, де жили чи перебували хворі на коронавірусну хворобу.

Нагадаємо, аналізи підтвердили наявність коронавірусу ще в 11 прикарпатців. Таким чином, загальна кількість хворих на COVID-19 у регіоні досягла 16 людей. Станом на 25 березня їх було лише п’ять.

Читайте також: Більшість з нас вже перенесли коронавірус, – прикарпатська лікарка-інфекціоністка

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!