На Прикарпатті двоє чоловіків потрапили до лікарні через укуси змій

 • З початку року вже дві людини на Прикарпатті постраждали від укусів плазунів.

  Зокрема, 17 травня в травматологічне відділення Калуської центральної районної лікарні госпіталізували жителя села Кропивник Калуського району з діагнозом «укус змії пальця правої руки», пише «Галицький кореспондент» з посиланням на ГУ ДСНС в області.

  А ще декілька днів тому до реанімаційного відділення Яремчанської міської центральної лікарні доставили жителя міста Дніпро, якого вкусила змія. Наразі він перебуває у задовільному стані.

  Натрапити на небезпечних плазунів можна в лісі, в полі, чи на пасовищі, трапляються й випадки, коли змію можна побачити і на власному подвір’ї. Зазвичай плазуни тікають від людей, почувши кроки, стукіт, голоси, одразу ж ховаються в нори або відповзають якнайдалі. Але в сонячні дні їхні відчуття притуплюються, вони не реагують на шум, стають лінивими та малорухливими, і тоді існує небезпека, що людина може натрапити на змію у природному середовищі будь-де.

  Самі по собі плазуни не є агресивними. Вони нападають у відповідь на небезпеку. Плазунів не варто чіпати взагалі – чи то гадюка, чи вуж, чи, на перший погляд, безпечна веретениця. Напад будь-кого з них може бути небезпечним.

  У випадку, коли вас вкусила змія, впродовж кількох хвилин падає тиск, розвивається порушення дихання і зупиняється серце. Зважаючи на ризики, важливо якнайшвидше доправити вкушеного змією до лікарні.

  Читайте також: На Косівщині жінку вкусила змія

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!