На Прикарпатті фіксують перші порушення виборчого законодавства

 • З початку передвиборчої кампанії поліція Прикарпаття зареєструвала п’ять повідомлень щодо подій, пов’язаних з виборами, одне із яких кваліфіковано як кримінальне правопорушення.

  Зокрема, 16 червня у Тисмениці зафіксували чотири таких повідомлення, інформують у пресслужбі поліції Івано-Франківської області.

  У всіх зверненнях, які напередодні надійшли до відділу поліції, йшлося про розповсюдження в місті передвиборчих агітаційних матеріалів про кандидата у Народні депутати, які не містять всіх вихідних даних, а саме інформації про установу, яка здійснила друк, та їх тираж. Щодо цих звернень правоохоронці проводять перевірки, за результатами яких будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства.

  Також правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 157 ККУ (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача).

  Нагадаємо, що за порушення виборчого законодавства передбачено не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність.

 • До теми: Хто такий Олексій Петечел, який на окрузі №83 в Івано-Франківську представлятиме партію Петра Порошенка.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!