На Прикарпатті громадяни продовжують здавати поліції зброю та боєприпаси

 • На території Івано-Франківщини триває Всеукраїнська цільова оперативно-профілактична операція “Зброя та вибухівка”. Метою операції є запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, виявлення, перекриття каналів їх надходження в злочинне середовище.

  Так, вчора 36-річний місцевий мешканець приніс до Верховинського відділення поліції предмет ззовні схожий на саморобний пістолет без номерних позначень та сім боєприпасів. Чоловік запевнив правоохоронців, що дані предмети знайшов у лісовому масиві під час збирання грибів. Спочатку знахідку, каже, зберігав вдома, а пізніше, щоб уникнути відповідальності, вирішив добровільно здати до поліції, повідомляє ГУ НП в Івано-Франківській області.

  20-річний мешканець Рогатинського району добровільно видав місцевим працівникам поліції предмет, ззовні схожий на саморобний пістолет та два набої, які, зі слів молодика, він у серпні знайшов у лісі та досі зберігав у приміщенні не діючого млина.

  Житель Снятинського району, щоб уникнути кримінальної відповідальності, добровільно здав до поліції патрони. Небезпечні предмети чоловік впродовж кількох місяців зберігав у домогосподарстві. Він стверджує, що усі вказані предмети також знайшов у лісі.

  Усі предмети правоохоронцями вилучено та направлено на проведення експертизи.

  Звертаємо увагу, якщо громадяни добровільно здали до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то, в подальшому, вони мають можливість, після оформлення відповідних документів, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

  Необхідно врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

  Нагадаємо, На Прикарпатті розпочалась операція “Зброя та вибухівка”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!