На Прикарпатті клієнтам ПриватБанку доступні нові авто на акційних умовах

 • Toyota, Nissan, Citroёn, Peugeot, Renault – відтепер навіть найвибагливіші клієнти ПриватБанку можуть обрати новеньке авто на акційних умовах від 0,01% річних. Адже між ПриватБанком та офіційними дилерами автомобілів досягнуто нових домовленостей про співпрацю.

   ПриватБанк спільно з автосалоном пропонує особливі відсоткові ставки – від 0,01 % річних в залежності від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка – фіксована на весь період кредиту.

   “Кредити на придбання нових авто на акційних умовах з відсотковою ставкою від 0,01% річних доступні в усіх містах України, – розповідає Олена Щербина, керівник Напрямку Споживчого кредитування Прикарпатського РУ ПриватБанку. – В Івано-Франківську це автосалони, в яких можна придбати автомобілі: Toyota, Nissan, Citroёn, Peugeot, Renault. Клієнту потрібно лише обрати модель у дилера, внести аванс у банку та підписати договір, рештою питань щодо купівлі та оформлення автомобіля займається банк. Перевагами такого виду кредитування є оперативність погодження (2 хвилини на прийняття рішення), мінімальний пакет документів для оформлення угоди (при авансі від 25% – лише підтвердження особи), безкоштовне підключення до системи GPS-моніторингу, дострокове погашення автокредиту без комісій та безпроцентна розстрочка на КАСКО на весь строк угоди”.

   

   

  Оформлення угоди у формі фінансового лізингу доступне як для фізичних осіб та підприємців, так і для юридичних осіб. Умови однакові для всіх: угода укладається на термін від 1 до 5 років, перший внесок становить від 10% вартості автомобіля. За умовами договору, банк не може підвищити в односторонньому порядку процентну ставку із розстрочки, яку клієнт вже оформив. Це додатковий захист і гарантії для охочих придбати автомобіль. Окрім того, ПриватБанк бере на себе всі турботи, пов’язані з оформленням документів у РСЦ, що значно полегшує процедуру купівлі автомобіля.

 • Зауважимо, що клієнти ПриватБанку можуть придбати не лише нове авто з автосалону, але й автомобіль з пробігом не старший 15-ти років з авторинку, комісійних майданчиків, чи навіть у сусіда.

  Детальніше про умови програми “Авто у розстрочку” прикарпатці можуть дізнатися у будь-якому відділенні ПриватБанку на Івано-Франківщині або ж за телефонами: +380661993963 – для фізичних осіб, +380970870220 – для юридичних осіб та приватних підприємців.

  Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011р

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!