На Прикарпатті медики здолають понад дві тисячі кілометрів, щоб вакцинувати людей

 • На Прикарпатті медики здолають понад 2 тис. км, щоб вакцинувати від коронавірусу людей, які живуть у важкодоступних населених пунктах на території шести ОТГ.

  За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимира Дзьомбака, медичним працівникам в організації цієї кампанії допомагатиме ГО «Коаліція за вакцинацію», пише «Галицький кореспондент» з посиланням на «Укрінформ».

  Вже визначені автомобілі та водії, які відправляться у важкодоступні населені пункти. Представників місцевого самоврядування проситимуть інформувати людей про приїзд медиків.

   «У нас були вибрані шість ОТГ, де є 20 населених пунктів, які є важкодоступні і де менше проводили вакцинальну кампанію (проти COVID-19 – ред.). Розробили графіки виїзду у ці населені пункти. Їх погодили з головами ОТГ і медустановами на цих територіях. Коли ми підрахували маршрут всіх бригад, то в нас вийшло понад 2 тис. км, які ці автомобілі і водії мають проїхати, щоб доставити медичні бригади, і вони могли провакцинувати усіх охочих, які не можуть добратися до пунктів щеплення», – зазначив Дзьомбак.

  Посадовець також зазначив, що на Прикарпатті важливим залишається питання про вакцинацію людей, які старші 60 років. В області за минулий тиждень щеплення отримали 1280 осіб цієї категорії. Втім, у 17 ТГ Прикарпаття за цей період не вакцинували жодного мешканця, якому 60 років і більше.

 • Нагадаємо, у лікарнях Прикарпаття лікують 128 дітей, хворих на коронавірус

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!