В Івано-Франківську обговорили, як покращити стан доріг

Сьогодні, 24 липня, в Івано-Франківську провели нараду, щодо обговорення ремонту доріг в 2019 році.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Днями президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про деякі заходи щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг».

Під час наради обговорено стан виконання запланованих обсягів робіт з ремонту у 2019 році доріг, мостів місцевого та державного значення.  Крім того, окремо проаналізовано підготовку до зимового утримання доріг, особливо місцевого значення.

Також керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та служб дано доручення щодо напрацювання пропозицій в частині, що стосується ремонту доріг та мостових переходів у гірській місцевості, для включення їх до проекту Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат, яка розроблятиметься Кабінетом Міністрів України.

Зокрема, в. о. голови облдержадміністрації Марія Савка зазначила, що 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення. А для цього потрібно напрацювати механізми залучення додаткових коштів.

Посадовиця додала, що уже зараз необхідно визначити плани проведення ремонтних робіт на 2020 рік і розробити механізми співфінансування за кошти  Державного, обласного, районних бюджетів та інших надходжень, незаборонених законодавством.

До теми: Комунальники розповіли, які дороги планують відремонтувати у Коломиї

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!