На Прикарпатті обстежили об’єкти, пошкоджені травневою стихією

  • 12 листопада робоча група посадовців відвідала об’єкти Калуського району та міста Калуш, пошкоджених стихією у травні 2019 року.

    Група у складі першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимира Стебницького, міського голови Калуша Ігоря Матвійчука оглянула мости, береги і водозабори.

    Проаналізовано перебіг виконання аварійно-відновних робіт на металевому мості через річку Чечва на автомобільній дорозі Пійло-Довге Калуське, берегоукріпленнях лівого берега річок Чечва, Лімниця на водозаборі «Добровляни» в районі села Пійло, берегоукріплень р. Чечва в районі с. Пійло від ПК 22+68 до ПК 23+76 та лівого берега інфільтраційного басейну № 1 на водозаборі «Добровляни».

    Роботи проводяться згідно з термінами графіку на проведення аварійно-відновних робіт та у відповідності із затвердженою проектно-кошторисною документацією.

  • Нагадаємо, На Прикарпатті бракує грошей на ліквідацію наслідків травневої негоди. Ці наслідки не можуть подолати уже півроку.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!