На Прикарпатті онкохворий хлопчик мріє стати вогнеборцем, а рятувальники мріють, аби він одужав (відео)

 • Прикарпатські рятувальники здійснили мрію 8-річного онкохворого хлопчика.

  Дитячі мрії мають здійснюватися, а особливо напередодні Дня святого Миколая, і в цьому допомагають Миколаю його надзвичайні посланці-рятувальники.

  Про мрію Михайлика рятувальники дізналися від медперсоналу онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні, з якими хлопчик поділився, що мріє стати рятувальником. Тільки стан Михайлика покращився, рятувальники приїхали до хлопчика у лікарню.

  Побачивши рятувальників у спеціальному вбранні з подарунками та ще й на великому спеціальному автомобілі, личко хлопчика розпливлося у щасливій посмішці, а очі мами та лікарів наповнилися сльозами радості, адже немає нічого ціннішого за щасливу посмішку хворої дитини.

  Рятувальники допомогли хлопчику сісти до автомобіля і він, наче справжній вогнеборець, направився разом з екіпажем до місця умовної пожежі, а по дорозі по рації спілкувався з диспетчером пожежно-рятувальної служби та доповідав ситуацію. Малий поводився наче дорослий вогнеборець, який щойно погасив пожежу та врятував життя.

  Повертаючись до підрозділу, у рятувальників також з’явилася мрія про зцілення Михайлика, і нехай у цьому допоможе Миколай Чудотворець.

  До теми: Ціною власного життя врятувала своїх дітей: на Прикарпатті під час пожежі загинули дві жінки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!