На Прикарпатті організована група відбуватиме понад вісім років за ґратами

 • Прокуратурою Івано-Франківської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо чотирьох учасників організованої групи, які вчинили розбій в обласному центрі.

  Встановлено, що в 2011 році вказані особи, за попередньою змовою, з метою заволодіння чужим майном, вчинили напад  на франківчанина, який займався перепродажем іноземної валюти, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

  Так, вивчивши розпорядок дня валютника, вони ввечері, коли той повертався додому, вчинили з ним ДТП та, побивши останнього, відібрали майже 1,5 млн грн.

  Після цього з місця події втекли, а кошти розділили та використали на власні потреби. Організатор групи та двоє учасників з Львівщини, ще один спільник – прикарпатець.

  Трьох з них засуджено на  вісім років три місяці ув’язнення, одного на вісім років шість місяців. Окрім того, постановлено стягнути із засуджених в інтересах потерпілого понад 2 млн грн матеріальної та моральної шкоди, а також конфіскувати в дохід держави їхнє майно.

  Нагадаємо, що прокуратура розпочала розслідування за фактом неправдивих повідомлень про вибухи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!