Допомогу важкохворим людям організували на Прикарпатті

  • Вчора, 22 листопада, у приміщенні благодійного фонду «Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» в селі Крихівці було організовано видачу засобів гігієни та догляду для важкохворих жителів області та людей з інвалідністю.

    У рамках реалізації заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 рр. благодійний фонд «Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» зміг закупити катетери, калоприймачі, памперси, пеленки, що поглинають вологу.

     «Захід щодо паліативної допомоги, завдяки якому стала можливою закупівля засобів гігієни за рахунок коштів обласного бюджету, у 2017 році реалізовувався вперше. Ініціатива департаменту була підтримана як обласною державною адміністрацією, так і постійними комісіями обласної ради», – зазначив у своєму виступі Віталій Яворський, в.о. директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації.

    Отець Володимир наголосив на тому, що лише спільними зусиллями можна досягнути хороших результатів та надати дієву допомогу людям.

  • До теми: У Тлумачі відкрили дитячу громадську приймальню

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!