На Прикарпатті особа заборгувала 2,5 млн гривень за оренду

 • Долинський відділ Калуської місцевої прокуратури вжив заходів представницького характеру в інтересах органу місцевого самоврядування, шляхом внесення позову до Господарського суду Івано-Франківської області про стягнення з суб’єкта господарювання майже 2,5 млн грн.

  Прокуратура встановила, що у 2005 році між органом місцевого самоврядування та суб’єктом господарювання було укладено договір оренди земельної ділянки для обслуговування об’єктів нерухомого майна загальною площею 29,3876 га. Після спливу строку, на який було передано у користування земельну ділянку, відповідач виявив намір повернути частину землі, якою не користується, при цьому не привівши її у стан, не гірший порівняно з тим, у якому він одержав її в оренду, повідомляють у пресслужбі прокуратури Івано-Франківської області.

  Відтак, сторони договору оренди не дійшли згоди щодо майбутніх правовідносин з приводу земельної ділянки. Однак відповідач упродовж 2018 року фактично використовував землю та сплачував орендну плату в розмірі одного відсотка від нормативно-грошової оцінки, хоча повинен був сплачувати 12 відсотків. У зв’язку з цим виникла заборгованість у виді безпідставно збережених коштів у розмірі орендної плати на суму майже 2,5 млн грн.

  Наразі спір буде вирішуватися в суді.

  Читайте також: заступника командира однієї з військових частин Прикарпаття судитимуть за незаконну передачу землі.

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!