На Прикарпатті оздоровили майже 1400 дітей пільгових категорій

Упродовж літнього періоду за кошти обласного та районних бюджетів було оздоровлено 1386 дітей пільгових категорій. Про це сьогодні під час підсумкової наради з питань відпочинку та оздоровлення дітей розповів заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.«Наразі спостерігається тенденція до збільшення кількості дітей, яким необхідно буде наступного року забезпечити безкоштовний відпочинок влітку, – зазначив управлінець. –  Зокрема, зростає кількість дітей учасників АТО, дітей переселенців, малозабезпечених сімей. Тож варто налагодити співпрацю із депутатським корпусом задля спрямування більшої частини коштів на придбання путівок на відпочинок».

За словами Ігоря Пасічняка, цьогорічний відпочинок відбувся без будь-яких інцидентів. Під час роботи відпочинково-оздоровчих закладів працівниками відповідних служб було здійснено ряд перевірок щодо дотримання належних умов перебування та харчування дітей, за результатами яких надано низку доручень керівництву таборів задля їх вирішення.

Також повідомлялося, що перед проведенням тендерів на закупівлю путівок для відпочинку у 2017 року будуть здійснені такі ж перевірки, що сприятиме комфортному дозвіллю дітлахів. Йшлося і про налагодження ефективної виховної роботи у таборах, зокрема, організацію курсової підготовки майбутніх вихователів. Зазначалося, що наступного року лише 225 студентів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника зможуть пройти практичні заняття у відпочинково-оздоровчих закладах області. Натомість додамо, що цього року їх було 275.  Тож існує потреба у фахівцях, які зможуть забезпечити виховний процес у таборах.

Зі свого боку, керівники відпочинкових установ висловили вдячність працівникам Національної поліції в області за допомогу у проведенні профілактичних заходів серед вихованців щодо безпеки поводження на водоймах, під час екскурсій, забезпеченні цілодобової охорони.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!