На Прикарпатті перевірили готелі, заклади відпочинку і оздоровлення

 • Станом на 1 листопада на Прикарпатті провели перевірку 146 об’єктів.

  47 з них змінили юридичну назву, не функціонують або припинили господарську діяльність, на 99 вручено розпорядчі документи, інформує Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

  За результатами проведених заходів державного нагляду встановлено, що керівниками вживаються заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки, проводяться наради, видаються накази про призначення відповідальних осіб за протипожежний стан, розробляються інструкції з питань пожежної безпеки для будівель, приміщень по яких із персоналом проводяться інструктажі на протипожежну тематику.

  Однак проведеним аналізом за результатами перевірок виявлено низку порушень пожежної та техногенної безпеки, а саме:

  на семи об’єктах необхідно замінити електрообладнання;

  12 об’єктів необхідно забезпечити первинними засобами пожежогасіння;

  10  будівель не обладнано та на 13 несправні автоматичні системи протипожежного захисту;

  на 20 об’єктах керівниками не укладено договори на технічне обслуговування систем протипожежного захисту;

  на шести об’єктах не проведено перевірку та випробування внутрішнього протипожежного водопостачання, на семи об’єктах необхідно відремонтувати зовнішнє протипожежне водопостачання;

  За виявлені порушення правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 101 посадову особу відповідальних за протипожежний стан на об’єкті.

  Також під час перевірок виявлено порушення, які створюють загрозу життю та/або здоров’ю людей та Управлінням прийнято рішення про підготовку та подачу позовних заяв в суд для застосування заходів реагування по шести об’єктах.

  Нагадаємо, на Надвірнянщині перевірили, як триває ремонт мосту. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!