На Прикарпатті перевізника оштрафували на 17 тисяч

 • Івано-Франківський окружний адміністративний суд прийняв рішення за позовом прикарпатця, який перевозив вантаж із порушеннями та отримав штраф в сумі 17 тисяч гривень.

  Як повідомляють в суді, відповідач у справі – Західне міжрегіональне управління Укртрансбезпеки.

  У рішенні суду йдеться про те, що під час проведення рейдової перевірки на автодорозі “Надвірна-Бистриця” (с. Пнів)  встановлено, що позивач здійснював перевезення вантажу з перевищенням допустимих вагових параметрів транспортного засобу без відповідного дозволу.

  Позивач обґрунтовував, що начебто зважування транспортного засобу відбувалось на обладнанні, яке не пройшло періодичну повірку, а також, вважає, що він не є перевізником.

  Втім, Івано-Франківський адмінсуд постановив:

  «Під час здійснення габаритно-вагового контролю не допускається використання вимірювального і зважувального обладнання, періодична повірка якого не проведена. В матеріалах справи наявні копії Сертифікату затвердження типу засобів вимірювальної техніки. Відповідальність за порушення вимог законодавства під час перевезення вантажів несуть перевізники. В цьому випадку перевізником виступає саме позивач, який і здійснював перевезення вантажу з перевищенням встановлених вагових норм».

 • Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

  До теми: суд покарав калушанку, яка залізла до чужої квартири та знімала відео, в яких умовах живуть діти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!