На Прикарпатті пів сотні підприємців оштрафували за порушення в рекламі

 • В 2023 році на Прикарпатті за порушення законодавства про рекламу наклали штрафних санкцій на суму 166 973 грн.

  Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в ході здійснення контролю за дотриманням законодавства про рекламу у 2023 році дослідили 522 рекламоносії, з них:

  331 – у сфері зовнішньої реклами;

  25 – у сфері внутрішньої реклами;

  54 – на телебаченні та радіо;

  78 – в друкованих медіа;

  34 – на транспорті.

  За результатами досліджень завели 51 справу про порушення законодавства про рекламу та станом на 01.01.2024 р. розглянуто 50 справ.

 • «За результатами розгляду справ винесено 50 рішень про накладення шрафу за порушення законодавства про рекламу на загальну суму 166973 грн., з них: 42 штрафи на суму 93 тис. грн сплачено добровільно та 8 рішень на суму 74 тис. грн направлено до суду, з метою примусового стягнення.

  Також видано 11 приписів про усунення порушень відносно тих суб’єктів реклами, які на час розгляду не повідомили про усунення порушень, прийнято 8 рішень про визнання реклами недобросовісною (реклама, що вводить або може ввести в оману споживачів реклами, завдати шкоди особам, державі чи суспільству внаслідок неточності, недостовірності, двозначності, перебільшення, замовчування, порушення вимог щодо часу, місця і способу розповсюдження;) та 3 рішення про зупинення розповсюдження зовнішньої реклами», – кажуть у Держпродспоживслужбі.

  У випадках, коли реклама розповсюджується з порушенням вимог Закону України «Про рекламу», або з метою отримання консультацій слід звертатись до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області тел.(0342)528398.

  До теми: В Україні змінили вартість і склад «Пакунків малюка»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!