На Прикарпатті планують діагностувати коронавірус вдвічі швидше

Сьогодні, 3 квітня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

Т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів закликав всіх зрозуміти, що посилення карантинних заходів зараз необхідне, і попросив всіх залишатися вдома, дотримуючись режиму самоізоляції. Адже на Прикарпатті вже зафіксовано понад 400 випадків підозр на коронавірус.

“У нас в області зараз працює група висококваліфікованих київських вірусологів. Вони налагоджують ПЛР-діагностику, пояснюють нашим спеціалістам нюанси процедур і методів, дають консультації тощо. Все це робиться для зростання темпів діагностування коронавірусу щонайменше вдвічі”, – сказав Віталій Федорів.

За його словами, експерти вивчають і ситуацію в обласному перинатальному центрі, де зафіксовано вже декілька випадків COVID-19. Там є інфіковані коронавірусом серед породілей, два випадки стали фатальними, а також вірус діагностували у чотирьох медиків.

“Буде проведено службове розслідування, будуть вжиті заходи, щоб не допустити подальшого інфікування людей у перинатальному центрі. Експерти розберуть всі деталі цих випадків”, – додав Федорів.

Нагадаємо, в Україні зафіксували 942 випадки COVID-19 – на Прикарпатті 7 нових.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!