Вчора, 11 січня, в онлайн-форматі відбулось засідання Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи Пунктів незламності.
Про це пише “Галицький кореспондент”, посилаючись на заступника голови Івано-Франківської ОВА Віталія Ільчишина.
Під час засідання розглянули питання щодо розрахункових нормативів планової кількості Пунктів незламності по обласних військових адміністраціях, а також можливості забезпечення потреб організаторів пунктів пально-мастильними матеріалами.
Станом на 11 січня, утворили загалом 149 Пунктів незламності, з яких – 101 стаціонарний пункт обігріву. Вони організовані органами місцевої виконавчої влади і місцевого самоврядування.
Також є 35 стаціонарних та 11 мобільних Пунктів незламності ГУ ДСНС області, два пункти на залізничних вокзалах в Івано-Франківську та Коломиї. Водночас, зареєстровано і затверджено роботу 11 об‘єктів відповідального бізнесу, як об‘єктів з генераторами, де теж можна зігрітись, попрацювати та зарядити мобільні пристрої.
“Органами виконавчої влади області і місцевого самоврядування ведуться роботи щодо організації роботи ще додатково 69 Пунктів незламності”, – наголошує Віталій Ільчишин.
До Пунктів незламності може прийти кожен для того, аби зігрітись, зарядити мобільні пристрої, під‘єднатись до інтернету, попрацювати. Є у пунктах й спеціальні куточки для дітей.
Також більшість пунктів обладнані укриттями на випадок оголошення сигналу повітряної тривоги.
Кожного з нас змінить ця війна. Чуючи такі слова ще у 2022, я не уявляла, як саме це торкнеться мене самої та моєї сім’ї, та як я відреагую на це. Розуміння того, що внутрішні трансформації невідворотні, прийшло потім, пізніше. І той факт, що ми вже не будемо такими, як до початку повномасштабного вторгнення, треба визнати
«Ми були звичайною родиною, яка жила в любові, інколи в дрібних побутових сварках…» – ні, це не початок любовного роману. «Щастя було в усьому, планів на життя було так багато…» – це також не початок мелодрами про нещасливе кохання. «Мій тато дуже любив збирати гриби та гуляти в лісі…» – це не початок шкільного твору
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного