На Прикарпатті планують розробляти нове кам’яне родовище

  • Сьогодні, 16 лютого, в Івано-Франківську відбулося чергове засідання постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування. Обговорили питання створення «Липівського кам’яног кар’єру».

    На комісії вивчили проект рішення по надрокористувачу ТзОВ «Липівський кам’яний кар’єр».

    «Ми проводили зустрічі з громадами сіл. Дороги, по яких будуть їздити вантажівки, через село не проходять. Довідки екологічної інспекції наразі немає. Тому про винесення цих питань на сесію не йдеться. Можемо рекомендувати департаменту працювати над цим питанням», – зауважила заступник голови ОР Ольга Галабала.

    «Жодного рішення ми приймати не будемо. Сьогодні ми лише вивчаємо питання і заслуховуємо представників», – наголосив голова комісії.

  • «У нас новостворене підприємство для розробки цього родовища. Ми спілкувалися з громадою, обговорювали співпрацю. Розробляємо соціальний договір, де прописуємо, чим можемо бути корисними громаді села Липівка. Організація зареєстрована в Івано-Франківську, але будемо перереєстровувати по місцю діяльності», – розповів представник кар’єру Роман Михно.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!