На Прикарпатті планують розвивати гастрономічний туризм

 • Сьогодні, 2 лютого, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему: «Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині: маркетинг територій через регіональні продукти харчування».

  Віталій Передерко, начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА розповідає, що сьогодні вони презентують п’ять локацій, у яких запроваджуватимуть гасторономічний туризм: Долинський район, Косівський, Коломийський, Тлумацький та Яремчанську МР. А також малих виробників, які власне і займаються виробництвом еко-продуктів.

  « Це наш перший круглий стіл, потім ми кілька місяців будемо працювати над цими точками маршруту і вже тоді його презентуємо для туроператорів, щоб вони могли співпрацювати з цими виробниками», – каже Передерко та додає, що мова йде про виробників меду, домашніх сирів, м’ясних продуктів, фіточаїв та інших продуктів з трав, які готові проводити на своїх підприємствах екскурсії.

  Член ГС «Карпатський смак» Олександр Коваль пояснює, що ідея гастрономічних турів – тренд останніх років, тому мета семінару – розповісти підприємцям, фермерам, як можна інтегруватися в туризм.

  «Ідея полягає у тому, щоб робити глобальне просування територій через регіональні продукти харчування», – каже Олександр Коваль.

 • Читайте також: На Прикарпатті смакують бограч, банош та чанахи: з’явилася гастрономічна карта України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!