На Прикарпатті побудують дитсадок за майже 19 мільйонів гривень

 • Яблунівська селищна рада Косівського району Івано-Франківської області, за результатами відкритих торгів, підписала договір з приватним підприємством “Промбудсервіс-Косів”, на будівництво дитячого садка за 18,69 млн гривень, інформують Наші гроші з посиланням на сайт електронних закупівель Prozorro.

  Будуватимуть дошкільний навчальний заклад у селі Стопчатів. Технічним завданням передбачено  будівництво двоповерхової будівлі, де переможець проведе комунікації, встановить обладнання для їдальні і спортзалу та меблі. Садок розрахований на 60 місць. Отож середня вартість місця для однієї дитини становитиме понад 311 тис. грн, що більш ніж вдвічі дорожче за опосередковану вартість будівництва, встановлених Мінрегіонрозвитком.

  Згідно з договірною ціною, витрати на зарплати працівникам дорівнюватимуть 2,8 млн грн (тобто 15% від суми угоди), а прибуток становитиме 1,08 млн грн (5,8% відповідно).

  Крім “Промбудсервісу”, участь у торгах взяло ще два підприємства: ТОВ “Зелбудсервіс” та ТОВ “РР Транс”. Пропозиція першого була на 590 тис. грн дешевшою, однак тендерний комітет відхилив компанію через відсутність низки необхідних документів.

  ПП “Промбудсервіс-Косів” зареєстроване в Косові, з початку 2018 року фірма отримала 34 держзамовлення на 321 млн грн включно з цією закупівлею. Зокрема, до кінця 2020 року в селі Микуличин Яремчанської міськради Івано-Франківської області, підприємство має звести двоповерховий Міжнародний центр зустрічі студентської молоді України та Польщі, на території табору “Смерічка”

 • Фото – ілюстративне 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!