На Прикарпатті поліція перевірятиме маршрутки

 • Сьогодні, 2 травня, у Калуші працівники групи реагування патрульної поліції з працівниками Управління превентивної діяльності та спільно з представниками Укртрансбезпеки проводили відпрацювання щодо контролю транспортних засобів, які надають послуги пасажирських перевезень.

  Правоохоронці перевіряли водіїв автобусів на наявність усіх необхідних документів, слідкували за тим, чи дотримуються керманичі ПДР і проводили роз’яснювальну роботу серед водіїв та пасажирів, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

  У підсумку, вони виявили вагомі такі порушення як: проїзд на заборонений колір світлофора, не пройдений технічний контроль на автотранспорт та відсутність полісу обов’язкового цивільного страхування.

  На всіх водіїв-порушників склали відповідні адміністративні матеріали.

  Варто зазначити, що на цьому перевірка не завершилася і буде проведена й в інших районах Івано-Франківської області.

  Правоохоронці нагадують, що згідно з вимогами ПДР технічний стан транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також іншої нормативно-технічної документації. В іншому разі ви наражаєте на небезпеку себе, своїх пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

 • Читайте також: «Я пішов зі страху», – підозрюваний у вбивстві франківської поліцейської в ДТП

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!