На Прикарпатті помер ветеран Другої Світової Сергій Лебедєв

 • На 95-му році життя перестало битися серце колишнього старшого помічника військового прокурора Прикарпатського військового округу, полковника юстиції у відставці Лебедєва Сергія Арсенійовича.

  Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій і оборонній сфері Західного регіону.

  “Смерть Сергія Арсенійовича – втрата для рідних, близьких, колег та друзів. Колектив Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону висловлює глибокі співчуття рідним, близьким та всім тим, хто знав цю мудру, відповідальну та привітну людину. Сьогодні, у цей важкий час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину”, – йдеться у повідомленні.

  Лебедєв Сергій Арсенійович народився 1926 року в с. Цицеруха Рамешківського району Тверської області в сім’ї селянина.

  Закінчивши 9-й клас у 1943-му, у віці 17 років був призваний до армії і відправлений у 21 стрілкову навчальну дивізію. Таким чином, він два роки служив під час Другої Світової війни.

  У 1947 року лейтенантом направили для проходження служби до Німеччини у військову адміністрацію. Служив в 25 механізованій дивізії, в Прибалтійському військовому окрузі.

  У 1959 році з відзнакою закінчив військово-юридичний факультет військово-політичної академії і був спрямований у Вінницю до військової прокуратури армії дальньої авіації на посаду слідчого. У 1960 році переведений на посаду слідчого військової прокуратури 38 Ракетної армії.

  Від 1961 року служив у Севастополі та упродовж 2 років знаходився у відрядженні на Кубі у період Карибської кризи. У 1963 році повернувся на рідну землю: Одесу, Вінницю. У Рівному продовжив службу в посаді помічника військового прокурора 13 Армії.

  Тривалий час проходив службу в військовій прокуратурі Прикарпатського військового округу – до 1978 року, а згодом двадцять років пропрацював у військовій юридичній службі командування ПрикВО.

  Читайте також: Пішов з життя колишній прикарпатський футболіст

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!