На Прикарпатті померла лікарка обласного госпіталю ветеранів

 • Сьогодні, 17 березня, померла лікар – ендокринолог КНП “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради” Дорошенко Тетяна Миколаївна.

  Про це повідомили на сторінці закладу в соцмережі.

  Тетяна Дорошенко народилася 9 грудня 1957 року в сім’ї військовослужбовців. З 1976 р. по 1982р. навчалася в Тернопільському медінституті.

  З січня 1985 р. розпочала працювати у вузловій лікарні ст. Коломия, на посаді лікаря-ендокринолога і працювала у госпіталі аж до смерті.

  За час роботи проявила себе високоваліфікованим спеціалістом, користувалася авторитетом в колективі та серед пацієнтів, була завжди доброзичливою у відносинах з колегами, комунікабельною, чуйною та уважною до пацієнтів, з високою відповідальністю відносилася до виконання своїх посадових обов’язків.

 • “Сьогодні о 14:00 у капличці госпіталю відбудеться панахида за упокій душі Тетяни Дорошенко. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У нашій пам’яті Тетяна Миколаївна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи”, – йдеться у повідомленні колег померлої.

  Читайте також: Помер виконавчий директор Асоціації міст України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!