На Прикарпатті працівники “швидкої” отримають доплати до зарплат, – Мирон Матейко

 • Сьогодні, 4 травня, в Івано-Франківську відбувся щоденний брифінг голови ОДА Віталія Федоріва з приводу ситуації з коронавірусом на Прикарпатті.

  Під час нього розповіли про доплати для медиків у розмірі 300%, які були анонсовані урядом. 

  “Питання виплати зарплати медикам є на моєму особистому контролі. Для початку нам треба розділити місяці. У березні була одна історія, у квітні – зовсім інша. Доплати за березень повинні бути здійснені з залученням і обласних, і державних коштів. А порядок виплати доплат Кабмін прийняв лише 22 квітня. І з цього часу ми вже знайшли близько 9 мільйонів гривень, які заплатили за березень”, – сказав Віталій Федорів.

  Щодо зарплати лікарів за квітень Федорів пояснив, що її буде виплачувати вже Національна служба здоров’я України – це передбачено медичною реформою.

  Мирон Матейко, головний лікар КНП «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», детальніше розповів про ситуацію з виплатами зарплат для працівників “швидкої”.

 • “13 квітня ми отримали субвенцію на виплату зарплат. Але спершу кошти НСЗУ були не в повному об’ємі, і ми спершу дали зарплату за квітень без доплат. Доплати за березень завтра ляжуть на рахунки людей, кошти є. А за квітень ми ще не отримали гроші, коли будуть – тоді й виплатимо. Всі райони мене зрозуміли, і лише один Івано-Франківськ провів акцію протесту”, – пояснив Мирон Матейко.

  Читайте також: В Україні виявили 12 331 випадок COVID-19, на Прикарпатті – 984

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!