На Івано-Франківщині працює лише 15 рибінспекторів

Сьогодні, 25 листопада, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

На нараді обговорили проблемні питання розвитку рибного господарства та збереження водних біоресурсів в області.

Любомир Стрембіцький, начальник управління державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області, розповів, що потрібно повертати зниклі види у ті водойми, де зникла риба.

“У нас є лише 15 інспекторів. Тобто один інспектор на один район. Потрібно збільшити штат. Ми в тій же кліматичній зоні, що і наші сусіди поляки. Але ми дуже від них відстаємо”, – сказав Любомир Стрембіцький.

Він додав, що за дев’ять місяців було вирощено 577 тонн риби. Також зафіксували 646 випадків порушення правил рибальства.

“Шкода, що не всі з цих справ були направлені у відповідні органи. Тобто на Бурштинському водосховищі зараз є 300 порушників. Це питання потрібно вирішувати”, – зауважив Стрембіцький.

На балансі рибного патруля зараз п’ять автомобілів.

“Я зрозумів, про які ви проблеми говорите. Найважливіше – це збільшення кількість працівників, боротьба з браконьєрством, також методи зариблення, а ще боротьба з корупцією. Головне – створюйте правильну команду”, – підсумував голова ОДА Денис Шмигаль.

Нагадаємо, Прикарпатець наловив риби на понад 11 тисяч гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!